Jäsentarjous Herkän ihon alle - kertomuksia erityisherkistä

Herkän ihon alle on Ronja-Ilona Junkkarin esikoisteos, johon hän on haastatellut eri ikäisiä erityisherkäksi itsensä tuntevia ihmisiä: miehiä ja naisia. Kirjassa on yhdeksän erityisherkän elämäntarinaa, jokainen omina kertomuksinaan. Tarinat ovat mielenkiintoisia, elämänmakuisia ja yllättäviäkin. Joukossa on niin julkisuuden henkilöitä kuin tavallisia ihmisiä.

Herkän ihon alle ilmestyy ensin e-kirjana 21.5.2018. Kirja painetaan myöhemmin myös printtikirjaksi. Lisätietoja https://www.facebook.com/ronjamedia/ ja www.ronjamedia.fi Voit myös lähettää sähköpostia, jos olet kiinnostunut tekemään ennakkotilauksen painetusta versiosta: ronja@ronjamedia.fi.

Yhdistyksemme jäsenenä saat kirjasta alennusta: Saat e-kirjan 20% alennuksella (normaalihinta noin 25 euroa), koodilla HSPSUOMI myöhemmin ilmoitettavasta nettikaupasta. Painetun kirjan ennakkotilaajina yhdistyksen jäsenet saavat 15% alennuksen. Seuraile siis Ronjamediaa netissä, niin pääset nauttimaan kirjasta ensimmäisten joukossa!